Ceniony pisarz młodego pokolenia

Jaki pisarz młodego pokolenia jest warty uwagi? Na pewno Remigiusz Mróz książki. Autor, który urodził się w roku 1987 już dawno zwrócił uwagę swoim niezwykłym stylem pisania. Jego dorobek literacki jest sporych rozmiarów. Jak na tak młodego autora, można porównać go do innych twórców, którzy nie mają nawet tylu dzieł na swoim koncie. Nie ma jednak co wspominać o innych, skoro ma być tu mowa o Mrozie, który wypuszcza jedną książkę za drugą. Ktoś by powiedział, że powiela tylko swoje pomysły, nie dając nic ciekawe w zamian. Czy to możliwe? Oczywiście, że nie. Remigiusz Mróz ma wiele pomysłów w swojej głowie. Udowodnił to już wiele razy. Można sądzić, że jeszcze nie powiedział ostatniego słowa. Oby był z czytelnikami jak najdłużej.

“Ekstremista”

W Opolu znika pewna maturzystka. Rodzina jest przekonana, że to fanaberie młodej dziewczyny, dlatego nie ma nawet zamiaru angażować policji w całą sprawę. Tylko że Małgorzata Rosa – dziennikarka – uważa, że jest zupełnie inaczej. Dowodem na to mają być pozostawione przez zaginioną karty tarota. Rosa uważa, że tylko Gerard Elding będzie w stanie odnaleźć dziewczynę. Prowadził on kiedyś podobną sprawę, dlatego może wiedzieć, o co dokładnie chodzi. Mężczyzna nie ma zamiaru pomagać dziennikarce ze względów osobistych. Czy uda się w końcu wyjaśnić sprawę zaginięć?

“Halny. Komisarz Forst. Tom 6”

Iwo Eliasz został pojmany. Podhale odetchnęło z ulgą. Do pewnego momentu. W górach zostają znalezione kolejne zwłoki. Sposób postępowania jest taki sam, jak Bestii z Giewontu. Tylko że ten siedzi w więzieniu. Bestia ma naśladowcę? Sprawę ma wyjaśnić Dominika Wardyś-Hansen. Kobieta nie wie co ma zrobić. Wie, że powinna porozmawiać z Iwo. On nie ma zamiaru z nią rozmawiać. Jest skłonny do współpracy, ale tylko z Forstem. Komisarz zaginął i nikt nie wie, gdzie on się podziewa. Czy jest szansa, że morderca zostanie wytypowany? Giną kolejne osoby. Czas ucieka. Wszystko tak naprawdę zależne jest od dwóch osób, a ofiar zaczyna znowu przybywać.